Nevíte jak na to? Zkuste Jaknato.cz

Centrum.cz zkouší prorazit s novým projektem Jaknato.cz. O co jde? O video návody, kterak uvařit zajímavé jídlo, jak se upravit před plesem, nebo jak vyrobit ozdoby na vánoce.

Kategorie na webu jsou celkem čtyři, jde o Rodiče a děti, aktuální Vánoce, dále pak Jídlo a pití a nakonec Zdraví a krása. U každého videa je k dispozici krátký textový popis, popřípadě rozepsání důležitých kroků, například ve výrobním postupu. Každé video jde po registraci komentovat a hodnotit, rovněž není problém nastavit jeho sdílení.

Jaknato logo

Zatím je Jaknato.cz relativně neznámým projektem, pravděpodobně si ale brzy najde spoustu příznivců. Napovídá tomu i bohatý počet videí a jejich shlédnutí.

Zdroj: Jaknato.cz

Novinka Nevíte jak na to? Zkuste Jaknato.cz byla publikován 9. prosince 2008 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!