Nevíte jak na to? Zkuste Jaknato.cz

Centrum.cz zkouší prorazit s novým projektem Jaknato.cz. O co jde? O video návody, kterak uvařit zajímavé jídlo, jak se upravit před plesem, nebo jak vyrobit ozdoby na vánoce.

Kategorie na webu jsou celkem čtyři, jde o Rodiče a děti, aktuální Vánoce, dále pak Jídlo a pití a nakonec Zdraví a krása. U každého videa je k dispozici krátký textový popis, popřípadě rozepsání důležitých kroků, například ve výrobním postupu. Každé video jde po registraci komentovat a hodnotit, rovněž není problém nastavit jeho sdílení.

Jaknato logo

Zatím je Jaknato.cz relativně neznámým projektem, pravděpodobně si ale brzy najde spoustu příznivců. Napovídá tomu i bohatý počet videí a jejich shlédnutí.

Zdroj: Jaknato.cz

Novinka Nevíte jak na to? Zkuste Jaknato.cz byla publikován 9. prosince 2008 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!