Nové dítě Seznamu - Počasí.cz

Doposud byla Seznamem využívána technologie předpovědi počasí od serveru Novinky.cz, kde byl zajišťován grafický vzhled předpovědi tak, aby byl k dispozici všem uživatelům internetu. Nyní přichází Seznam.cz s vlastním projektem Pocasi.cz.

Základní kostrou serveru jsou mapové podklady z dalšího díla Seznamu – Mapy.cz. V těchto mapách jsou zobrazeny po kliknutí na danou lokalitu údaje jako je tlak vzduchu, teplota vody, úroveň znečištění, vlhkost vzduchu nebo oblačnost.

Nové dítě Seznamu - Počasí.cz (http://www.swmag.cz)

Pocasi.cz nabízí také jednu zajímavou možnost jak sledovat počasí v místě vašeho bydliště. Stačí si jen nastavit volbu Moje počasí a od toho okamžiku se budou informace o počasí z vaší lokality zobrazovat v rámci vašeho Seznam účtu.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nové dítě Seznamu - Počasí.cz byla publikován 11. prosince 2008 v 20.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!