Společnost 60beat představila gamepad pro iOS

Hraní na přenosných zařízeních stále vzkvétá otom není pochyb. Při vývoji her ale musí designéři řešit problémy týkající se ovládání. Dotykové displeje bohužel podporují jen virtuální páčky a občas nastanou problémy při hraní nějakých her. Proto se společnost 60beat se rozhodla zpříjemnit hraní na produktech od Applu a proto také vytvořili gamepad s kterým si bez problemů zahrajete takřka každou hru. Gamepad je stejný jako na pc či xbox, takže se jedná o standartní typ.

Pokud si pročtete pár fór, tak zjistíte, že tento ovladač nepodporuje příliš mnoho lidí. Tento unikátní gamepad podporuje iPad, iPhone a iPod Touch. Tento gamepad připojíte prostřednictvím standartního jacku jako sluchátka. Ovládání je standartní, tudíž dvě analogové páčky a deset tlačítek. A jak se gamepad nabíjí? Nabíjení probíha skrze jack.

V budoucnu by se tento Gamepad mohl rozšířit po celém světě, i když si nedokážu představit, že z batohu vytáhnu iPad 2 s gamepadem a začnu někde hrát Fifu12. Na zpříjemnění domácí pohody paráda. Ale jaké ohlasy bude mít gamepad ve společnosti?

Společnost 60beat představila gamepad pro iOS (http://www.swmag.cz)

Novinka Společnost 60beat představila gamepad pro iOS byla publikován 10. ledna 2012 v 08.30. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!