OCZ Chiron a jejich nové SSD s kapacitou 4 TB

Firma OCZ se v poslední době začala více soustředit na náročnou výrobu SSD. Při výrobě SSD se bude muset odsunout jejich bohužel neprodejné paměti či zdroje. Na veletrhu CES OCZ oznámila novou sérii SSD chiron, která je spíše pro náročnější podniky.

SSD Chiron má v sobě zabudovaný řadič Indilix Everest a ukrývá v sobě neskutečnou 4 TB paměť. Výkon Chironu je při této velké paměťi na vynikající úrovni. Firma OCZ slibuje uživatelům, že Chiron bude mít rychlost čtení až 560 MB/s a 100 000 IOPS. Disk bude připojován pomocí rozhraní SATA. Zajímavostí je to, že do jednoho racku 4U jde díky velké paměti uložit až 96 TB místa což se dá srovnávat s pevnými disky.

OCZ Chiron a jejich nové SSD s kapacitou 4 TB (http://www.swmag.cz)

Novinka OCZ Chiron a jejich nové SSD s kapacitou 4 TB byla publikován 12. ledna 2012 v 19.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!