Razer představil herní set s motivem Star Wars: The Old Republic

Hra Star Wars: The Old Republic se již nějakou dobu prodává a slibované servery jsou už také spuštěny. Společnost Razer na tuto hru reáguje vydáním nové herní série Star Wars: The Old Republic. Herní set se skládá z myšky, klávesnice, podložky a headsetu. Tyto produkty jsou udělány v moderním designu. Tento herní set je rozhodně skvělý doplňek pro všechny fanoušky této série. Celý set by měl přijít na nějakých 500 dolarů – cca 10 000 Kč.

Herní set by se měla prodávat také samostatně. Headset by měl vyjít na 130 dolarů – cca 2 500 Kč. Herní myška má stát o 10 dolarů více. Tato myška má až neuvěřitelných 17 tlačítek! Nejdrahžší částí tohoto setu je klávesnice, tato klávesnice příjde na nějakých 250 dolarů – cca 4 800 Kč. Klávesnice bude mít zabudované profily na skripty, deset tlačítek a LCD displej.

Razer představil herní set s motivem Star Wars: The Old Republic (http://www.swmag.cz)

Novinka Razer představil herní set s motivem Star Wars: The Old Republic byla publikován 17. ledna 2012 v 19.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!