Společnost Thermaltake představila myš od BMW

Společnost Thermaltake už kdysi vydala ve spolupráci s BMW case Level 10. Teďka se spolupráce obou společnosti spojila znova za účelem nové myšky.

Pod novinkou si můžete prohlédnout myšku, která nese název Level 10 M. Jak vidíte, tak tělo této myšky je podstatně odlišné od ostatních. Myška Level 10 M by měla splnit nejvyšší požadavky. Velkou zajímavostí je to, že si můžete myšku upravit (váhu, výšku). Tudíž může mít myšku levák I pravák.

Společnost Thermaltake zatím neprozradila žádné detail ohledně tlačítek či dalších bližších informací.

Společnost Thermaltake představila myš od BMW (http://www.swmag.cz)

Novinka Společnost Thermaltake představila myš od BMW byla publikován 18. ledna 2012 v 18.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!