Přechod IPv6 je naplánován na 6. června

Už v minulém roce se poměrně dost mluvilo o novém IPv6. IPv6 bude jednou z nejvýraznější změnou v historii internetu. Launch day byl naplánován na 6. 6. 2012. Mezi stránkami, které přejdou na IPv6 má být sociální síť Facebook, Google, Yahoo. Jde vlastně o jeden velký krok internetových velikánů současnosti. Tato změna je zapříčiněna tím, že pomalu, ale jistě dochází IP adresy. Prostě není dostatek místa. Současný formát IPv4 má 4 miliardy kombinací a ty už pomalu dosluhují. Máme se teda na co těšit.

Novinka Přechod IPv6 je naplánován na 6. června byla publikován 20. ledna 2012 v 20.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!