Servery pro sdílení videí mažou autorsky chráněná díla

Poté, co byl minulý týden zavřen všemi známý server Megaupload a jeho zaměstnanci skončili v poutech FBI, začaly podobné weby ze strachu hromadně mazat jejich díla. Opravdu všechna díla.

Po zavření stránky Megaupload přišly na řadu stránky jako Videobb a Videozer. Ovšem to nemusí být zcela vše. Zavření stránky hrozí také českému webu Ulozto.cz nebo stránce Kinotip.cz, která už má výpadek.

Čeští piráti s postupem proti Megauploadu nesouhlasí. Oficiální pirátská unie vydala k této kauze prohlášení. Megauploadu se zastává a prý zákony neporušoval a podle všeho za vším nejspíš budou obchodní zájmy USA, které volné stahovaných filmů nemají. Uvidíme jak vše nakonec skončí.

Novinka Servery pro sdílení videí mažou autorsky chráněná díla byla publikován 23. ledna 2012 v 19.00. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!