Odpůrci dohody ACTA vyrazili do ulic

V odpoledích hodinách se v Praze sešlo několik stovek protestujících. Těmto demonstrantům se nelíbí mezinárodní smlouva ACTA, kterou ČR nedávno podepsala. K dohodě promluvilo o několik politiků, kteří byli zde přítomni.

Ani arktická zima neodradila stovku lidí aby dnes odpoledne s transparenty, maskami vyrazila na pražský Klárov. Jak již bylo řečeno, tak demonstrantům se nelíbí fakt, že Česká republika spolu s dalšími státy Evropské unie podepsala mezinárodní „protipirátskou“ dohodu ACTA. Demonstranti komentovali tuto dohodu:„Dohoda ACTA omezuje svobodu internetu a narušuje demokracii“.

Novinka Odpůrci dohody ACTA vyrazili do ulic byla publikován 2. února 2012 v 18.30. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Smajlíci
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!