Odpůrci dohody ACTA vyrazili do ulic

V odpoledích hodinách se v Praze sešlo několik stovek protestujících. Těmto demonstrantům se nelíbí mezinárodní smlouva ACTA, kterou ČR nedávno podepsala. K dohodě promluvilo o několik politiků, kteří byli zde přítomni.

Ani arktická zima neodradila stovku lidí aby dnes odpoledne s transparenty, maskami vyrazila na pražský Klárov. Jak již bylo řečeno, tak demonstrantům se nelíbí fakt, že Česká republika spolu s dalšími státy Evropské unie podepsala mezinárodní „protipirátskou“ dohodu ACTA. Demonstranti komentovali tuto dohodu:„Dohoda ACTA omezuje svobodu internetu a narušuje demokracii“.

Novinka Odpůrci dohody ACTA vyrazili do ulic byla publikován 2. února 2012 v 18.30. Autorem novinky je Přemysl Maier. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!