Mozilla Firefox 18 a rychlejší JavaScript

Vývojáři stále pomalu ale jistě vylepšují oblíbený webový prohlížeč Mozilla Firefox. Nyní se dostáváme k verzi s číslem 18, která uživatele potěší především značným urychlením javascriptového jádra SpiderMonkey. Používáte-li Firefox, jistě tuto změnu brzy pocitíte i vy.

V čem toto urychlení spočívá? Vývojáři aplikují nový JIT překladač (ve zkratce: JIT = program je převeden přímo do nativního strojového kódu počítače). Nový překladač nese název IonMonkey a doznal mnohem lepší optimalizace než jeho předchůdci, což se pozitivně podepisuje na rychlosti jádra. Současné webové stránky nabývají na složitosti, a tak každá znatelná optimalizace či urychlení je krokem vpřed.

Zdroje: Blog.mozilla.org

Novinka Mozilla Firefox 18 a rychlejší JavaScript byla publikován 18. září 2012 v 08.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Tvorba webových stránek není žádná věda
  4. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  5. Jak poznat, že je čas na redesign webu?
  6. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  7. Možnosti propagace jsou neomezené
  8. Rexx - Nová ergonomická myš od společnosti Trust Gaming
  9. Libimseti.cz
  10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!