Nový Skype 6 a Skype pro Metro ve Windows 8

Před pár dny se na internetu objevila nová, v pořadí již šestá, verze oblíbeného kecálka Skype. Zároveň se na Windows Store objevila finální verze dotekové aplikace pro prostředí Metro ve Windows 8. Jaké jsou zásadní novinky?

Skype 6 prošel lehkým faceliftem. Prostředí se zbavilo plasticity a podobá se více Metro stylu. Přibyl reklamní banner na hlavní stránce. Zásadní novinou je možnost přihlášení pomocí Facebook nebo Microsoft účtu. Samozřejmě lze nadále používat své stávající Skype přihlášení. Více informací na blogu výrobce.

Skype aplikace pro Metro – zdroj blogs.skype.com

Skype aplikace pro Metro – zdroj blogs.skype.com

Skype pro dotekové prostředí Metro ve Windows 8 byl původně chystán ke dni uvedení operační systému Windows 8. Na Windows Store se aplikace objevila už nyní. Aplikace pro Metro zajištuje základní funkcionalitu Skypu, tedy chat i volání. Aplikace běží neustále na pozadí v polospánku, přičemž nevytěžuje procesor, na rozdíl od její dospělé desktopové verze. Dle prvních ohlasů s sebou nese aplikace několik much a k uživateli se chová vcelku nevybíravě. Více informací na stránkách Windows Store, či na blogu výrobce.

Zdroj: blogs.skype.com

Novinka Nový Skype 6 a Skype pro Metro ve Windows 8 byla publikován 25. října 2012 v 11.45. Autorem novinky je Milan Herbig. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!