Wikipedie neprosí o peníze na provoz, ona žebrá

Vzpomínáte, jak ještě nedávno byla na Wikipedii fotka jejího zakladatele Jimmyho Wallese s prosbou o peněžní příspěvek? Ze smutného zakladatele se přešlo na odpudivý žlutý pruh přes celou horní část stránky, kde je napsaná prosba o vaší dotaci. Samotná zpráva se podobá prosbám o pomoc dětem v Africe. Wikipedie je nezisková organizace a takovou chce i zůstat, proto nikdy na jejich stránkách neuvidíme reklamu. To je sice pěkné, ale možná by to mělo větší úroveň než jejich momentální metoda.

Nesmíme, ale zapomenout, že „Wiki“ je velmi hojně využívaná encyklopedie a spoustě studentům pomáhá dostat se skrze studium. Také se snaží zachovat jistou objektivitu. To a další důvody vás mohou vést k nějakému tomu příspěvku. Wikipedie vypadá zoufale, ale opravdu chceme internet bez ní? Takže abych to shrnul: Wikipedie je zdarma, pokud chcete, aby to tak zůstalo, přispějte.

Zdroj: www.wikipedie.cz

Novinka Wikipedie neprosí o peníze na provoz, ona žebrá byla publikován 16. listopadu 2012 v 19.00. Autorem novinky je Patrik Šoma. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!