Lenovo má prvenství, představilo notebook s dvěma LCD displeji

Firma Lenovo zaznamenala na trhu s notebooky významné prvenství. Je totiž prvním výrobcem, který představil notebook s dvěma LCD displeji. I když se podobné notebooky v minulosti objevily, Lenovo ThinkPad W700ds je první notebook, u nějž je druhý displej plnohodnotný.

První displej má úhlopříčku 17", druhý 10,6". Větší monitor nabízí velmi kvalitní barvy a vysokou svítivost, hodí se například pro práci s digitálními fotografiemi o vysokém rozlišení. Druhý, menší displej se dá výkonnostně přirovnat k průměrným LCD panelům. Velkou výhodou je, že se dá libovolně naklánět.

Lenovo má prvenství, představilo notebook s dvěma LCD displeji  (http://www.swmag.cz)

Dva panely samozřejmě potřebují kvalitní a silné chlazení, o to se starají dva výkonné větráky. Cena pro tuzemský trh bohužel ještě není známá. Pokud budeme mluvit o hardware vybavení notebooku, to se bude nastavováno hlavně podle přání zákazníka.

Zdroj: Engadget.com

Novinka Lenovo má prvenství, představilo notebook s dvěma LCD displeji byla publikován 25. prosince 2008 v 14.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Odesíláme SMS z internetu
 3. Náhradní pásky pro chytré hodinky
 4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 5. Rozzlobenimuzi.com
 6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
 8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 9. Moderní domácnost je SMART
 10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!