Lenovo má prvenství, představilo notebook s dvěma LCD displeji

Firma Lenovo zaznamenala na trhu s notebooky významné prvenství. Je totiž prvním výrobcem, který představil notebook s dvěma LCD displeji. I když se podobné notebooky v minulosti objevily, Lenovo ThinkPad W700ds je první notebook, u nějž je druhý displej plnohodnotný.

První displej má úhlopříčku 17", druhý 10,6". Větší monitor nabízí velmi kvalitní barvy a vysokou svítivost, hodí se například pro práci s digitálními fotografiemi o vysokém rozlišení. Druhý, menší displej se dá výkonnostně přirovnat k průměrným LCD panelům. Velkou výhodou je, že se dá libovolně naklánět.

Lenovo má prvenství, představilo notebook s dvěma LCD displeji   (http://www.swmag.cz)

Dva panely samozřejmě potřebují kvalitní a silné chlazení, o to se starají dva výkonné větráky. Cena pro tuzemský trh bohužel ještě není známá. Pokud budeme mluvit o hardware vybavení notebooku, to se bude nastavováno hlavně podle přání zákazníka.

Zdroj: Engadget.com

Novinka Lenovo má prvenství, představilo notebook s dvěma LCD displeji byla publikován 25. prosince 2008 v 14.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...