Windows Blue - nová generace aktualizování operačního systému?

Společnost Microsoft oficiálně oznámila projekt Windows Blue, který je určen pro operační systémy Windows 8 a má se starat o pravidelný přísun aktualizací.

Nemělo by se však jednat o něco, co již známe například z OS Windows XP či Windows 7, kdy se nám „dotahují“ bezpečnostní aktualizace a další podpůrné prvky pro zachování plné funkčnosti a stability.

Windows 8

Windows 8

Tato „nová generace“ aktualizování je známa již od společnosti Apple, kdy mají aktualizace za úkol nejen zabezpečovat a optimalizovat daný systém, ale také provádět aplikování nových prvků, úpravu úvodní obrazovky a samotné přizpůsobování podle uživatelského používání.

Do jaké míry se tento projekt vydaří a bude mít úspěch je doposud „ve hvězdách“. Neočekávám však, že se s Windows Blue bude psát nějaký významný kousek historie.

zdroj obrázku: http://itechbook.net/…utorial.html

Novinka Windows Blue - nová generace aktualizování operačního systému? byla publikován 19. února 2013 v 05.00. Autorem novinky je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!