Twitter bude na novém Firefox OS

Sociální síť Twitter by měla být podle plánů dostupná na novém operačním systému Firefox OS, o kterém jsem se před několika málo dny zmínil.

Twitter

Twitter

Pro připomenutí uvedu, že právě Firefox OS bude operačním systémem konkurujícím komerčním počinům jako je iOS, Android a podobně. Je totiž určen pro přenosná zařízení a poběží převážně na standardu HTML5. Bude se tak jednat o software, který by měl prolomit hranici mezi webem a statickou aplikací, měl by být kombinací obojího.

Aplikace Twitter by tak měla být dostupná hned ze začátku uvedení nového Firefox OS na trh a bude podporovat všechny základní funkce a činnosti na sociální síti. Funkční připojení k internetu je samozřejmě nutností.

Novinka Twitter bude na novém Firefox OS byla publikován 28. února 2013 v 05.00. Autorem novinky je . Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Tvorba webových stránek není žádná věda
  4. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  5. Jak poznat, že je čas na redesign webu?
  6. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  7. Možnosti propagace jsou neomezené
  8. Rexx - Nová ergonomická myš od společnosti Trust Gaming
  9. Libimseti.cz
  10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!