Google odrazuje uživatele od Internet Exploreru 6

Google se snaží odradit uživatele služby Gmail od používání prohlížeče Internet Explorer 6. Hlavní jádro problému je ve službě Gmail. Tato služba prý podle Googlu nemůže pod prohlížečem Internet Explorer 6 dobře fungovat.

Největší vyhledávač na světě se snaží uživatele IE přimět ke změně prohlížeče, doporučován je například Google Chrome, nebo známý Firefox. Podle propagace Googlu dokáže Gmail fungovat mnohem lépe a rychleji pod prohlížečem Chrome. Celá situace je dokonce tak daleko, že Googlu odmítá podporovat IE ve verzi 6.

Google odrazuje uživatele od Internet Exploreru 6 (http://www.swmag.cz)

Těm, kteří se snaží dostat na svou schránku Gmailu přes IE 6 je teď automaticky přesměrovávána stránka na propagační web Firefoxu a Chrome.

Zdroj: TGDaily.com

Novinka Google odrazuje uživatele od Internet Exploreru 6 byla publikován 2. ledna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!