Mapy.cz a funkce Panorama - Klube se česká konkurence Street View

Tagy:  Seznam, StreetView, Street View, mapy, mapy.cz, maps, panorama, panoramata, kamera na autě, ulice, oktávka, Škoda

Street View provozované Googlem si oblíbilo mnoho lidí. Můžete se snadno a rychle podívat na řadu míst ve městě či v přírodě z pohodlí vaší domácnosti. Usnadníte si tedy hledání nějaké místa či plánování trasy. V současné době Google pokryl téměř celou Českou republiku včetně méně významných silnic. Nyní se do stejné vody pouští také český Seznam.

Funkce Panorama jako nová konkurence Street View

Funkce Panorama jako nová konkurence Street View

Nová funkce Panorama, která nabídne panoramatické pohledy na ulice, by měla zatím v nejbližší době pokrýt okresy Břeclav, Brno, České Budějovice, Český Krumlov, Praha, Karviná, Kroměříž, Nymburk, Ostrava, Praha-východ a Praha-západ a také Zlín. Seznam plánuje přesnější snímání, což by mělo zamezit velkým skokům mezi snímky.

Seznam slibuje nižší kamery zamezující snímání oblastí za živými ploty kvůli ochraně soukromí. Samozřejmostí bude také rozmazávání obličejů či SPZ. Pokud by Seznam vyfotil například váš pozemek, můžete si zažádat o rozmazání celého pozemku.

Na závěr mohu ještě zmínit, že obyvatelé Prahy se mohou na ostrý provoz funkce Panorama těšit již na konci letošního léta.

Zdroj: Mapy.cz

Novinka Mapy.cz a funkce Panorama - Klube se česká konkurence Street View byla publikován 27. dubna 2013 v 12.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Co je IP adresa a jak ji zjistit?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!