Masivní útoky hackerů na Izraelské webové stránky

V rámci ozbrojeného konfliktu na Blízkém východě se objevila i jedna, velmi netradiční, ale očekávaná zbraň. Jde o útoky hackerů na izraelské webové stránky. Nejvíce útoků pochází z Iránu a Maroka. S větším či menším efektem byly napadány stránky malých firem a některých stránek soukromých osob. Pod velkým útokem byly i stránky izraelské vlády, ty však útoky nebyly nijak poškozeny, nebyl ani omezen jejich provoz.

Útoky počítačových hackerů se téměř výhradně objevují po útocích izraelské armády. Zatím bylo napadeno přes 10 000 stránek. A co se na stránkách po napadení zobrazuje? Většinou jsou to obvinění z násilí na civilním obyvatelstvu, často to bývají protiizraelsky a protižidovsky zaměřené kresby a obrázky, někdy také delší texty. Problémy s hackery mělo i Dánsko, když byly uveřejněny karikatury Mohameda.

Masivní útoky hackerů na Izraelské webové stránky (http://www.swmag.cz)

Hackeři se domlouvají na diskuzních fórech a sdružují se do skupin, existují stránky, kde se poté prezentují svými „úspěchy“.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Masivní útoky hackerů na Izraelské webové stránky byla publikován 3. ledna 2009 v 15.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

 1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
 2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
 3. Rozzlobenimuzi.com
 4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
 5. MP3s.Nadruhou.net
 6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
 7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
 8. Odesíláme SMS z internetu
 9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
 10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!