Za spam padají pokuty

Úřad pro ochranu osobních údajů udělil čtvrt milionovou pokutu firmě Ing. Libor Geyer – Hotel U Lípy. Tato pokuta je první „větší“ postih za spam v několika posledních měsících. Zatím padaly pouze pokuty nižších částek.

Lehkým paradoxem na celé skutečnosti je to, že zmiňovaná kauza vypukla již před dvěma lety, kdy se na zmiňovaný úřad dožadovali zákroku někteří uživatelé internetu, kterým nevyžádaná pošta přišla. Úřad sice pokutu udělil, jenže zmiňovaná firma se pro ti ní stále dokola odvolávala.

soud

Jen za první čtvrtletí tohoto roku bylo Úřadem pro ochranu osobních údajů udělano několik pokut v celkové hodnotě 106 tisíc korun.

Zdroj:Ekonom.cz

Novinka Za spam padají pokuty byla publikován 22. srpna 2008 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Optimalizace webových stránek - kdy najmout agenturu
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. Smajlíci
  9. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  10. Marjito.eu – Všechny televizní stanice online!

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!