Za spam padají pokuty

Úřad pro ochranu osobních údajů udělil čtvrt milionovou pokutu firmě Ing. Libor Geyer – Hotel U Lípy. Tato pokuta je první „větší“ postih za spam v několika posledních měsících. Zatím padaly pouze pokuty nižších částek.

Lehkým paradoxem na celé skutečnosti je to, že zmiňovaná kauza vypukla již před dvěma lety, kdy se na zmiňovaný úřad dožadovali zákroku někteří uživatelé internetu, kterým nevyžádaná pošta přišla. Úřad sice pokutu udělil, jenže zmiňovaná firma se pro ti ní stále dokola odvolávala.

soud

Jen za první čtvrtletí tohoto roku bylo Úřadem pro ochranu osobních údajů udělano několik pokut v celkové hodnotě 106 tisíc korun.

Zdroj:Ekonom.cz

Novinka Za spam padají pokuty byla publikován 22. srpna 2008 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!