Na Facebooku se někdo vydává za prezidenta Guyany

Na známé sociální síti Facebook.com se někdo vydává za prezidenta státu Guyana, Bharrata Jagdea. Profil prezidenta na této síti je ovšem velmi důvěryhodný, obsahuje takřka všechny informace o něm, dokonce jsou na něm i dvě fotoalba, na jednom z nich je i několik fotek samotného Jagdea.

Zajímavé je, že jeho profil se může chlubit relativně velkým počtem jeho „přátel“, respektive lidí kteří ho za přítele považují, je jich téměř 180, přímo v diskuzi na profilu se ale už objevil názor, že profil není oficiální a pouze si z prezidenta někdo udělal legraci. Prezident Jagdeo se oficiálně nechal slyšet, že účet na Facebooku nezakládal a dá podnět k tomu, aby byla situace prozkoumána a aby byl neznámý vtipálek odhalen.

Na Facebooku se někdo vydává za prezidenta Guyany (http://www.swmag.cz)

Na Facebooku jde o prvního politika, jehož profil není postaven jako vtip. Obyčejně jsou profily, které politiky zesměšňují okamžitě mazány.

Zdroj: Smh.com.au

Novinka Na Facebooku se někdo vydává za prezidenta Guyany byla publikován 4. ledna 2009 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!