Na Facebooku se někdo vydává za prezidenta Guyany

Na známé sociální síti Facebook.com se někdo vydává za prezidenta státu Guyana, Bharrata Jagdea. Profil prezidenta na této síti je ovšem velmi důvěryhodný, obsahuje takřka všechny informace o něm, dokonce jsou na něm i dvě fotoalba, na jednom z nich je i několik fotek samotného Jagdea.

Zajímavé je, že jeho profil se může chlubit relativně velkým počtem jeho „přátel“, respektive lidí kteří ho za přítele považují, je jich téměř 180, přímo v diskuzi na profilu se ale už objevil názor, že profil není oficiální a pouze si z prezidenta někdo udělal legraci. Prezident Jagdeo se oficiálně nechal slyšet, že účet na Facebooku nezakládal a dá podnět k tomu, aby byla situace prozkoumána a aby byl neznámý vtipálek odhalen.

Na Facebooku se někdo vydává za prezidenta Guyany (http://www.swmag.cz)

Na Facebooku jde o prvního politika, jehož profil není postaven jako vtip. Obyčejně jsou profily, které politiky zesměšňují okamžitě mazány.

Zdroj: Smh.com.au

Novinka Na Facebooku se někdo vydává za prezidenta Guyany byla publikován 4. ledna 2009 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...