Nová verze operačního systému FreeBSD

Uživatelé operačního systému FreeBSD se konečně dočkali jeho nové verze 7.1. Nová verze FreeBSD běží na grafických prostředích GNOME 2.22, nebo KDE 3.5.10. Novinek oproti minulé verzi je sice méně, ale určitě stojí za to kvůli nim nové FreeBSD zkusit.

Vývojáři slibují mnohem rychlejší chod systému, docela zajímavou novinkou je možnost nabootovat systém z USB zařízení, například z flash disku. Zabudována byla podpora pro novou technologii DTrace. Kromě toho bylo zapracováno i na podpoře pro PCMCIA karty a bylo aplikováno několik bezpečnostních záplat.

FreeBSD

FreeBSD je možné stáhnout pro nejrozšířenější architektury procesorů, pro stažení obrazu DVD stačí navštívit stránky systému

Zdroj: FreeBSD.org

Novinka Nová verze operačního systému FreeBSD byla publikován 6. ledna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Smajlíci
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!