Nový monitor od Samsungu

Firma Samsungpředsta­vila vysoko kontrastní monitor P2370L. Nový monitor má několik zajímavých kontrastních prvků. V prvé řadě je to vskutku mimořádný kontrast 2 000 000:1. Navíc jde Samsung u tohoto modelu cestou co nejnižší spotřeby.

Pokud se podíváme na detailnější technické parametry monitoru, rozlišení je 1920×1080 a odezva je 2 ms. Velmi vysokého kontrastu a nízké energetické spotřeby se podařilo dosáhnout díky LED podsvícení. Pokud jste už viděli obrázky monitoru a zarazilo vás, že nemá žádné tlačítka neděste se, vše je řešeno pomocí dotykového ovládání.

Monitor

Cena na našem trhu je odhadována těsně pod hranicí 10 000 Kč.

Zdroj: TCMagazine.com

Novinka Nový monitor od Samsungu byla publikován 15. ledna 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!