Dva nové notebooky od HP

Dávno už není pravidlem, že notebooky jsou určeny hlavně pro práci. S řešením pro hráče počítačových her a pro uživatele náročnějších grafických programů přišla společnost Hawlett-Packard, když představila dva notebooky HP Pavilion dv3600 a HP Pavilion dv6–1020ec.

HP Pavilion dv3600ec Entertainment má výhodu ve snadném přenášení, váží necelé dvě kila. Pevný disk je o kapacitě 320 GB, operační paměť má 3 GB procesor je typu Intel Core 2 Duo T6400. Samozřejmostí je integrovaná webkamera s mikrofonem a čtečka otisků prstů. Dodáván je s operačním systémem Windows Vista.

Dva nové notebooky od HP (http://www.swmag.cz)

HP Pavilion dv6–1020ec je vybaven o něco silnějším hardwarem, než jeho kolega. Jde hlavně o grafickou kartu NVIDIA GeForce 9200M GS, procesor Intel Pentium T4200 jistě nebude výkonu škodit. Tento notebook váží necelá tři kila a má o něco větší displej.

Cena prvního typu na českém trhu je 27 390 Kč, cena druhého typu 23 390 Kč.

Zdroj: HP.cz

Novinka Dva nové notebooky od HP byla publikován 16. ledna 2009 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!