Firefox for Windows 8 Touch končí

Mozilla dle oficiálních informací ukončuje vývoj dotykové verze webového prohlížeče Firefox for Windows 8 Touch. Trvání této vývojové větve není příliš dlouhé a v současné době se nachází v otevřené betě. I proto si uživatelé příliš nezvykli a zpravidla zůstávají věrni klasické desktopové verzi Firefoxu, případně verzi mobilní. Vývojáři navíc implementovali podporu základních dotykových gest do standardní desktopové verze Firefoxu, čímž nezájem uživatelů o verzi pro Metro ještě prohloubili.

Byť se desktopový Firefox řadí mezi pětici nejpopulárnějších webových prohlížečů na trhu, jeho verze pro Metro oslovila pouze okolo tisícovky uživatelů, což znamená, že se v otevřené betě vývojáři nedočkali ani příliš důkladného testování ze strany uživatelů. Ukončení této vývojové větve je tedy zcela pochopitelná cesta.

Zdroj: Mozilla Blog

Novinka Firefox for Windows 8 Touch končí byla publikován 18. března 2014 v 05.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Tvorba webových stránek není žádná věda
  4. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  5. Jak poznat, že je čas na redesign webu?
  6. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  7. Možnosti propagace jsou neomezené
  8. Rexx - Nová ergonomická myš od společnosti Trust Gaming
  9. Libimseti.cz
  10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!