Nový Firefox 29 přináší Australis

Mozilla stále nezastavila svůj svižně rozjetý vlak stále nových verzí webového prohlížeče Firefox. Nynější aktuální verze nesoucí číslovku 29 přináší především v novinky v oblasti uživatelského rozhraní. Vývojáři si pro uživatele totiž přichystali rozhraní Australis, které je k dispozici již nějakou dobu v beta verzi Firefoxu. Celkově nové rozhraní funguje dle neoficiální předlohy Google Chrome. Jde tedy o jednoduché a přehledné rozhraní nabízející minimum tlačítek a ovládacích prvků. Samotné rozložení a použití je velmi intuitivní. Významným rozdílem je však použití odděleného adresního a vyhledávacího řádku. Pro mnohé uživatele jde o významný krok. Z obecnějšího hlediska jde o konzervativní prvek, který již podle celé řady uživatelů pozbývá smyslu.

Vývojáře se zaměřili také na přizpůsobení nového ovládání dotykovým zařízením. Tlačítka jsou tedy dostatečně velká. Nechybí také zcela přepracovaná synchronizace uživatelských dat včetně vylepšené správy záložek.

Zdroj: Mozilla

Novinka Nový Firefox 29 přináší Australis byla publikován 1. května 2014 v 05.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  3. Tvorba webových stránek není žádná věda
  4. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  5. Jak poznat, že je čas na redesign webu?
  6. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  7. Možnosti propagace jsou neomezené
  8. Rexx - Nová ergonomická myš od společnosti Trust Gaming
  9. Libimseti.cz
  10. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!