Google Hangouts budou fungovat bez pluginu

Komunikace prostřednictvím webových prohlížečů zažívá v poslední době jakýsi boom. Mozilla nedávno implementovala do vývojové verze svého prohlížeče Firefox plnou podporu specifikace WebRTC, která umožňuje chat, sdílení dat prostřednictvím P2P a v nespolední řadě také videohovory.

K tomuto trendu se přidává také Google, který již před rokem přislíbil, že oprostí své služby zbytečných pluginů, mezi než patří také pluginy pracující na NPAPI. Komunikační služba Google Hangouts ve vývojových verzích Google Chrome tak již nepotřebuje žádné zásuvné moduly. Hangouts fungují právě na již zmiňované specifikaci WebRTC a Native Client. Tuto novinku již velmi brzy můžeme očekávat ve stabilních verzích Chromu.

Zdroj: Victoria Kirst on Google+

Novinka Google Hangouts budou fungovat bez pluginu byla publikován 2. července 2014 v 05.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Sledujuserialy.cz- Tuny seriálů na jednom místě!
  6. Libimseti.cz
  7. Nákup na Ebay - Návod krok za krokem
  8. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!