The Interview je na internetu. Čekají Sony hackerské útoky?

Komedie The Interview z produkce Sony vzbudila v posledních týdnech hromadu povyku. Důvodem byl samozřejmě obsah zasazující diktátora KLDR Kim Čong-una do americké komedie. V běžné situaci by film nemusel vyvolat tolik zájmu a diskusí, došlo však k hackerským útokům na Sony s vyhrůžkami o odvětě.

I přes různé obavy a pochybnosti nebyl nakonec film zcela uložen k ledu a dostal se do kin, která nezrušila z obav z vyhrůžek jeho premiéru. Nyní Sony nabídla filmy ve službách YouTube, Xbox Video a Google Play. Je samozřejmě placený a v současné chvíli dostupný pouze v USA. Mezi službami, kde je The Interview dostupný nenaleznete službu iTunes, neboť se představitelé Sony a Apple nedohodli.

Komedie The Interview má díky této aféře dobře zajištěnou reklamu, která se dostala i k lidem, které filmem nejsou nijak fascinování. Jak ale obstojí očima diváků a kritiků, to už je věc druhá.

Zdroj: Neowin

Novinka The Interview je na internetu. Čekají Sony hackerské útoky? byla publikován 28. prosince 2014 v 17.45. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...