Playstation 4 a Xbox One o Vánocích nefungovaly

Ze současné konzolí Playstation 4 a Xbox One se mohlo o Vánocích těšit mnoho nových hráčů, kteří tuto konzoli našli pod stromečkem a chtěli ji samozřejmě co nejdříve vyzkoušet. Jakmile konzoli zbavili přebytečného balícího papíru a kartonu, byli nemile překvapeni po jejím zapojení. On-line služby obou konzolí byly nefunkční z důvodu nefunkčních serverů. Za vinou ovšem nestálo velké Vánoční vytížení, ale DDoS útok.

Za útokem stála hackerská skupina Lizard Squad, která přetížila servery Sony i Microsoftu na několik hodin. Problém byl samozřejmě po několika hodinách vyřešil a hráči se mohli těšit z nových konzolí. Dost možná však leckterým hráčům útok podlomil důvěru ve spolehlivost on-line služeb konzolí.

Zdroj: Twitter Xbox Support; Twitter Playstation

Novinka Playstation 4 a Xbox One o Vánocích nefungovaly byla publikován 29. prosince 2014 v 03.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Smajlíci
  4. Tvorba webu na klíč vám zvýší zisky
  5. Katastrální mapy online
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Autoškola pohodlně s testy od Ministerstva dopravy
  9. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!