Playstation 4 a Xbox One o Vánocích nefungovaly

Ze současné konzolí Playstation 4 a Xbox One se mohlo o Vánocích těšit mnoho nových hráčů, kteří tuto konzoli našli pod stromečkem a chtěli ji samozřejmě co nejdříve vyzkoušet. Jakmile konzoli zbavili přebytečného balícího papíru a kartonu, byli nemile překvapeni po jejím zapojení. On-line služby obou konzolí byly nefunkční z důvodu nefunkčních serverů. Za vinou ovšem nestálo velké Vánoční vytížení, ale DDoS útok.

Za útokem stála hackerská skupina Lizard Squad, která přetížila servery Sony i Microsoftu na několik hodin. Problém byl samozřejmě po několika hodinách vyřešil a hráči se mohli těšit z nových konzolí. Dost možná však leckterým hráčům útok podlomil důvěru ve spolehlivost on-line služeb konzolí.

Zdroj: Twitter Xbox Support; Twitter Playstation

Novinka Playstation 4 a Xbox One o Vánocích nefungovaly byla publikován 29. prosince 2014 v 03.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!