MegaChat – Kim Dotcom chystá šifrovaného konkurenta Skypu

Jméno Kim Dotcom je na internetu známo především díky kauze, která v minulých letech proběhla kvůli úložišti MegaUpload. V současnosti Kim Dotcom provozuje nástupce zmiňovaného MegaUploadu nesoucího název Mega. Nicméně svoji činnost na internetu chce v nejbližší době rozšířit i na komunikační službu MegaChat.

MegaChat by měl běžet prostřednictvím webového prohlížeče s šifrovaným přenosem. Disponovat bude jak možností textového chatu, tak i možnosti video chatu a možnosti rychlého posílání dat mezi uživateli. Na svém Twitteru Kim Dotcom uvedl, že v několika následujících týdnech začne rozesílat pozvánky do betaverze MegaChatu. Oficiální datum finální verze zatím není známé, ale spekuluje se o březnu. Kim Dotcom nezapomněl také popíchnutí americké vlády, neboť prohlásil, že všechny služby poskytované americkými firmami mají vždy zadní vrátka pro přístup americké vlády.

Zdroj: Kim Dotcom na Twitteru

Novinka MegaChat – Kim Dotcom chystá šifrovaného konkurenta Skypu byla publikován 3. ledna 2015 v 15.00. Autorem novinky je Ondřej Dostál. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Katastrální mapy online
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. 3D modelování je základ pro kvalitní 3D tisk
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Smajlíci
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!