Free18.sk je zpoplatněné

Nedávno jsme Vás informovali o založení stránek Free18.sk. Jde o stránky, kde je možné sdílení pornografických materiálů mezi uživateli. Zajímavé je však to, že stránky jsou součástí vyhledávače Zoznam.sk, objevily se ale ohlasy, které požadovaly tyto stránky omezit tak, aby se k nim nemohl dostat nikdo, pod požadovaných 18 let věku.

Pro zabránění vstupu mladistvým však nebyl vybrán dobrý systém. Uživatel se musí registrovat prostřednictvím několika kroků, pro některé zájemce o ni se tak stal postup registrace zbytečně složitý. Navíc jsou nově stránky placené, při registraci je potřeba zaplatit 1,5 €. Problémem pro některé zájemce o využití této služby může být i to, že je potřeba uvádět relativně dost osobních údajů při registraci, včetně telefonního čísla.

Logo Free18.sk

Zoznam.sk, který portál provozuje navíc musel čelit společnosti Slovak Telekom, pod kterou jako dceřiná společnost spadá. Slovak Telekom požadoval přímo zrušení stránek, zpoplatnění a registrace je kompromisem. Významný marketingový úspěch stránek Free18.sk se neočekává z jednoho prostého důvodu, Zoznam.sk totiž zatím nehodlá propagovat server na svých jiných stránkách.

Zdroj: Free18.sk

Novinka Free18.sk je zpoplatněné byla publikován 24. ledna 2009 v 16.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...