Free18.sk je zpoplatněné

Nedávno jsme Vás informovali o založení stránek Free18.sk. Jde o stránky, kde je možné sdílení pornografických materiálů mezi uživateli. Zajímavé je však to, že stránky jsou součástí vyhledávače Zoznam.sk, objevily se ale ohlasy, které požadovaly tyto stránky omezit tak, aby se k nim nemohl dostat nikdo, pod požadovaných 18 let věku.

Pro zabránění vstupu mladistvým však nebyl vybrán dobrý systém. Uživatel se musí registrovat prostřednictvím několika kroků, pro některé zájemce o ni se tak stal postup registrace zbytečně složitý. Navíc jsou nově stránky placené, při registraci je potřeba zaplatit 1,5 €. Problémem pro některé zájemce o využití této služby může být i to, že je potřeba uvádět relativně dost osobních údajů při registraci, včetně telefonního čísla.

Logo Free18.sk

Zoznam.sk, který portál provozuje navíc musel čelit společnosti Slovak Telekom, pod kterou jako dceřiná společnost spadá. Slovak Telekom požadoval přímo zrušení stránek, zpoplatnění a registrace je kompromisem. Významný marketingový úspěch stránek Free18.sk se neočekává z jednoho prostého důvodu, Zoznam.sk totiž zatím nehodlá propagovat server na svých jiných stránkách.

Zdroj: Free18.sk

Novinka Free18.sk je zpoplatněné byla publikován 24. ledna 2009 v 16.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!