Zavádění Windows 7 bude možná kvůli ekonomické krizi problém

Microsoft se začíná bát, že nový operační systém Microsoft Windows 7 možná bude mít problém s tím, aby se prosadil jako systémové řešení do firem. Důvod je jednoduchý, drtivá většina firem zatím používá ve svých počítačích operační systém Windows XP, malé procento pak Windows Vista, nebo Linuxové distribuce a podle zdrojů se tato situace zatím příliš měnit nebude.

I přes varování bezpečnostních odborníků se ředitelé firem zatím systému Windows XP zbavovat nechtějí. Z části je důvod i to, že by musely být zaměstnancům zaplaceny kurzy práce s novým systémem. Navíc by musela být vynaložena podstatná částka na koupi nového systému a nahrazení počítačů, které jsou pro provoz Windows 7 příliš slabé.

Logo Microsoftu Logo Microsoftu

Podle mínění některých odborníků už vrchol využití systému Windows XP přišel. Nyní je prý čas „na něco nového“. Nezanedbatelná je zde otázka bezpečnosti, systém totiž nelze aktualizovat donekonečna a časem se bude objevovat stále více a více bezpečnostních děr.

Windows 7 má podle oficiálních informací přijít na trh koncem tohoto, nebo začátkem příštího roku.

Zdroj: ComputerWorld.com

Novinka Zavádění Windows 7 bude možná kvůli ekonomické krizi problém byla publikován 8. února 2009 v 17.20. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!