Nové USB flash disky Store

Známý výrobce Verbatim představil novou řadu flash disků Store ‚n‘ Go Micro. Tyto USB disky mají oproti jiným výrazné přednosti. Jsou ideální velikosti – 30 mm délka, 12 mm šířka, 2 mm na výška a váha 1,2 gramu, jsou dostupné ve třech různých kapacitách, 2 GB, 4 GB a 8 GB.

Disky řady Store ‚n‘ Go Micro jsou uzpůsobeny pro tvrdé zacházení. Nijak jim neublíží voda, časté nárazy, prach ani elektrostatický výboj. Za odolnost vděčí technologii System-in-Package (SIP), její princip je jednoduchý, všechny miniaturní součástky disku jsou uloženy do jedné „velké“ a ta je ochráněna obalem proti vlivům okolí. Hans Christoph Kaiser z vedení Verbatimu k této nové technologii uvedl: "Kromě toho, že ukládají data úplně stejně jako běžné flash disky, jsou navíc díky formátu SIP mnohem přenositelnější a odolnější.“

Nové USB flash disky Store  (http://www.swmag.cz)

Modely s kapacitou 4 GB a 8 GB dosahují rychlosti čtení dat 30 MB/s a rychlosti zápisu 13 MB/s, 2GB verze čte data rychlostí 19 MB/s a zapisuje 9 MB/s. Všechny disky jsou vybaveny předinstalovaným softwarem pro šifrování uložených dat. Jsou určeny hlavně pro uživatele Windows a Mac.

Ceny v obchodech jsou přijatelné, 2 GB verze vyjde na 229 Kč, 4 GB na 339 Kč a konečně 8 GB stojí 599 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Verbatim Verbatim

Novinka Nové USB flash disky Store byla publikován 10. února 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...