T-mobile otvírá novou SMS internetovou bránu

Společnost T-mobile se připojila k ostatním telekomunikačním operátorům a vytvořila svou vlastní internetovou bránu – každý tak může poslat zdarma SMS zákazníkovi T-mobile.

Do současné doby byla k dispozici SMS brána pouze těm, kteří se registrovali na portálu t-zones.cz. Navíc byli omezeni maximálním počtem dvaceti sms za měsíc. Díky veřejné bráně lze poslat sms až o 160 znacích, maximálně jednomu příjemci.

logo Tmobile

Registrovaní však mají více výhod, například možnost podívat se do historie komunikace, zasílat SMS i do jiných sítí než je T-mobile, nebo zadat více příjemců. Navíc je zde i možnost zasílat po přihlášení MMS. SMS z neveřejné brány na jiné sítě jsou dále zpoplatněny dle vašeho tarifu.

Zdroj: T-mobile.cz

Novinka T-mobile otvírá novou SMS internetovou bránu byla publikován 27. srpna 2008 v 13.05. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!