T-mobile otvírá novou SMS internetovou bránu

Společnost T-mobile se připojila k ostatním telekomunikačním operátorům a vytvořila svou vlastní internetovou bránu – každý tak může poslat zdarma SMS zákazníkovi T-mobile.

Do současné doby byla k dispozici SMS brána pouze těm, kteří se registrovali na portálu t-zones.cz. Navíc byli omezeni maximálním počtem dvaceti sms za měsíc. Díky veřejné bráně lze poslat sms až o 160 znacích, maximálně jednomu příjemci.

logo Tmobile

Registrovaní však mají více výhod, například možnost podívat se do historie komunikace, zasílat SMS i do jiných sítí než je T-mobile, nebo zadat více příjemců. Navíc je zde i možnost zasílat po přihlášení MMS. SMS z neveřejné brány na jiné sítě jsou dále zpoplatněny dle vašeho tarifu.

Zdroj: T-mobile.cz

Novinka T-mobile otvírá novou SMS internetovou bránu byla publikován 27. srpna 2008 v 13.05. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Moderní domácnost je SMART
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!