Horká novinka od Toshiby

Toshiba se odhodlala k rozšíření portfolia notebooků s modelem Satellite A350. Tímto modelem se snaží Toshiba prosadit v kategorii 16" notebooků. Nový Satellite A350 je určen především pro multimediální použití, bude dobrým společníkem hlavně těm uživatelům, kteří rádi sledují filmy. 16" notebook je vybaven širokoúhlým displejem s rozlišením 1366×768. Zajímavé věci lze očekávat od technologie Toshiba TruBrite, ta by měla přinést co nejjasnější a nejživější obraz.

Satellite A 350 váží necelá tři kila (2,94 kg), má rozměry š-d-v: 383 × 267 × 34,5. Design je laděn do černé barvy s bílými doplňky.

Horká novinka od Toshiby (http://www.swmag.cz)

Na hardwarovém vybavení se nešetřilo, zvládne i náročnější počítačové hry. Základem je procesor Core2 Duo, 4GB DDR2 paměť (rozšiřitelná až na 8 GB) a grafická karta ATI Radeon HD3650. Pro ukládání dat slouží 320 GB pevný disk.

Notebook má v podstatě standartní příslušenství, webkameru, rozhraní Bluetooth a WiFi. Bohužel nedisponuje rozhraním pro karty PCMCIA, jako náhrada slouží rozhraní Express Card. Od výrobce je dodáván operační systém Windows Vista Home Premium.

Cena pro český trh je stanovena na 28,548 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Horká novinka od Toshiby (http://www.swmag.cz)

Novinka Horká novinka od Toshiby byla publikován 17. února 2009 v 22.35. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!