Horká novinka od Toshiby

Toshiba se odhodlala k rozšíření portfolia notebooků s modelem Satellite A350. Tímto modelem se snaží Toshiba prosadit v kategorii 16" notebooků. Nový Satellite A350 je určen především pro multimediální použití, bude dobrým společníkem hlavně těm uživatelům, kteří rádi sledují filmy. 16" notebook je vybaven širokoúhlým displejem s rozlišením 1366×768. Zajímavé věci lze očekávat od technologie Toshiba TruBrite, ta by měla přinést co nejjasnější a nejživější obraz.

Satellite A 350 váží necelá tři kila (2,94 kg), má rozměry š-d-v: 383 × 267 × 34,5. Design je laděn do černé barvy s bílými doplňky.

Horká novinka od Toshiby (http://www.swmag.cz)

Na hardwarovém vybavení se nešetřilo, zvládne i náročnější počítačové hry. Základem je procesor Core2 Duo, 4GB DDR2 paměť (rozšiřitelná až na 8 GB) a grafická karta ATI Radeon HD3650. Pro ukládání dat slouží 320 GB pevný disk.

Notebook má v podstatě standartní příslušenství, webkameru, rozhraní Bluetooth a WiFi. Bohužel nedisponuje rozhraním pro karty PCMCIA, jako náhrada slouží rozhraní Express Card. Od výrobce je dodáván operační systém Windows Vista Home Premium.

Cena pro český trh je stanovena na 28,548 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Horká novinka od Toshiby (http://www.swmag.cz)

Novinka Horká novinka od Toshiby byla publikován 17. února 2009 v 22.35. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!