Apple nechce na iPhone aplikaci od tvůrců South Parku

Vedení firmy Apple odmítá tvůrcům seriálu South Park dát svolení ke spuštění aplikace na mobilní telefon iPhone. Díky této aplikaci by bylo možné pro uživatele sledovat epizody tohoto kultovního seriálu a stahovat obsah, který se seriálem nějak souvisí (tapety, spořiče, témata). Podle blogu autorů seriálu SouthParkStudi­os.com se vedení Applu zdál obsah epizod „potencionálně urážející“.

Zařazení aplikace však není vyloučeno, podle autorů se snaží jednání obou stran dosáhnout kompromisu. Za autory Treye Parkera a Matta Stonea se okamžitě postavili fanoušci South Parku. Kompromisem by mohlo být například vyřazení těch nejméně vhodných epizod.

South Park je kultovní americký seriál, který si získal srdce spousty fanoušků. Seriál je vysílán od roku 1997 americkou televizí Comedy Central. Náplní South Parku jsou různé události čtyř žáků základní školy v malém městečku. V seriálu byly často parodovány různé známé osobnosti (herci, zpěváci, politici), tvůrci vyjadřovali svůj názor na problémy doby. South Park byl často kritizován za používání velmi černého, občas až nevkusného humoru a častých vulgárních výrazů. I přes to si získal velké množství příznivců.

Zdroj: Pcadvisor.co.uk

Novinka Apple nechce na iPhone aplikaci od tvůrců South Parku byla publikován 19. února 2009 v 23.27. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!