Verbatim představí na CeBITu nové produkty

Verbatim se chystá na letošním veletrhu CeBIT představit několik nových zařízení, má jít o SSD disky, pevné disky ale i o velkokapacitní USB flash disky.

První novinka bude určena hlavně pro uživatele, kteří chtějí mít své data stále u sebe. Představen bude 3,5" externí disk Verbatim Quad Interface, ten disponuje čtyřmi různými rozhraními, jmenovitě USB 2.0, FireWire 400 a 800 a nakonec eSATA-II. Tento disk se honosí kapacitou 1 TB, připraveny jsou i 2,5“ disků s velmi originálním designem. Pro opravdové fajnšmekry je připraven multimediální HDD přehrávač MediaStation Pro, který je schopen pojmout 640GB, nebo 750GB dat.

Verbatim představí na CeBITu nové produkty (http://www.swmag.cz)

Další na řadu přijdou ExpressCard SSD disky. Nové disky se budou vyznačovat mimořádně nízkou spotřebou energie, připojují se pomocí rozhraní PCI a rychlost čtení bude přibližně 120 MB/s, rychlost zápisu pak 45 MB/s. Připraveny jsou celkem tři verze s kapacitou 16, 32 a 64GB.

Kromě toho se návštěvníci mohou těšit na spoustu jiných výrobků, nové média CD, DVD a Blu-ray, při jejich výrobě byla použita technologie, která zajišťuje velmi vysokou odolnost proti poškození. Nesmí chybět doplňkové příslušenství jako reproduktory nebo sluchátka.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim představí na CeBITu nové produkty byla publikován 24. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. iVysílání – online televizní archiv České televize
  9. Smajlíci
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!