Verbatim představí na CeBITu nové produkty

Verbatim se chystá na letošním veletrhu CeBIT představit několik nových zařízení, má jít o SSD disky, pevné disky ale i o velkokapacitní USB flash disky.

První novinka bude určena hlavně pro uživatele, kteří chtějí mít své data stále u sebe. Představen bude 3,5" externí disk Verbatim Quad Interface, ten disponuje čtyřmi různými rozhraními, jmenovitě USB 2.0, FireWire 400 a 800 a nakonec eSATA-II. Tento disk se honosí kapacitou 1 TB, připraveny jsou i 2,5“ disků s velmi originálním designem. Pro opravdové fajnšmekry je připraven multimediální HDD přehrávač MediaStation Pro, který je schopen pojmout 640GB, nebo 750GB dat.

Verbatim představí na CeBITu nové produkty (http://www.swmag.cz)

Další na řadu přijdou ExpressCard SSD disky. Nové disky se budou vyznačovat mimořádně nízkou spotřebou energie, připojují se pomocí rozhraní PCI a rychlost čtení bude přibližně 120 MB/s, rychlost zápisu pak 45 MB/s. Připraveny jsou celkem tři verze s kapacitou 16, 32 a 64GB.

Kromě toho se návštěvníci mohou těšit na spoustu jiných výrobků, nové média CD, DVD a Blu-ray, při jejich výrobě byla použita technologie, která zajišťuje velmi vysokou odolnost proti poškození. Nesmí chybět doplňkové příslušenství jako reproduktory nebo sluchátka.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim představí na CeBITu nové produkty byla publikován 24. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!