Verbatim představí na CeBITu nové produkty

Verbatim se chystá na letošním veletrhu CeBIT představit několik nových zařízení, má jít o SSD disky, pevné disky ale i o velkokapacitní USB flash disky.

První novinka bude určena hlavně pro uživatele, kteří chtějí mít své data stále u sebe. Představen bude 3,5" externí disk Verbatim Quad Interface, ten disponuje čtyřmi různými rozhraními, jmenovitě USB 2.0, FireWire 400 a 800 a nakonec eSATA-II. Tento disk se honosí kapacitou 1 TB, připraveny jsou i 2,5“ disků s velmi originálním designem. Pro opravdové fajnšmekry je připraven multimediální HDD přehrávač MediaStation Pro, který je schopen pojmout 640GB, nebo 750GB dat.

Verbatim představí na CeBITu nové produkty (http://www.swmag.cz)

Další na řadu přijdou ExpressCard SSD disky. Nové disky se budou vyznačovat mimořádně nízkou spotřebou energie, připojují se pomocí rozhraní PCI a rychlost čtení bude přibližně 120 MB/s, rychlost zápisu pak 45 MB/s. Připraveny jsou celkem tři verze s kapacitou 16, 32 a 64GB.

Kromě toho se návštěvníci mohou těšit na spoustu jiných výrobků, nové média CD, DVD a Blu-ray, při jejich výrobě byla použita technologie, která zajišťuje velmi vysokou odolnost proti poškození. Nesmí chybět doplňkové příslušenství jako reproduktory nebo sluchátka.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim představí na CeBITu nové produkty byla publikován 24. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...