Spansion a Micron Tech budou propouštět

Společnosti Spansion a Micron Tech budou propouštět, ve společnosti Spansion přijde o práci zhruba 3000 lidí v Micron Tech asi 2000.

Spansion, který se zaměřuje hlavně na výrobu Flash pamětí propustí 35% všech svých pracovníků, právě zmiňovaných 3000 lidí. Zisky bohužel klesají, o práci tak přijdou hlavně dělníci, vedoucích oddělení, propagace, distribuce, atd. se propouštění zřejmě nijak nedotkne. Propouštění bude stát okolo 25 miliónů dolarů, za jeden rok se tím ale uspoří okolo 225 miliónů. Na informace o propouštění okamžitě reagovala hodnota akcí, zaznamenán byl propad o 10%.

Spansion a Micron Tech budou propouštět (http://www.swmag.cz)

Micron Tech, který vyrábí DRAM paměti propustí z 19 000 zaměstnanců zmiňované dvě tisícovky lidí. Zde má klesající zisk jasný důvod, DRAM paměti jsou pomalu vytlačovány z trhu a Micron Techu se tak přestává vyplácet jejich výroba. Během několika příštích dnů přijde o práci 500 lidí, zbytek může očekávat konec do několika málo měsíců. Micron Tech se zároveň pravděpodobně začne přeorientovávat na výrobu jiných součástek.

Spansion a Micron Tech budou propouštět (http://www.swmag.cz)

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Spansion a Micron Tech budou propouštět byla publikován 25. února 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!