Objevují se spekulace, LG Electronics prý končí s výrobou plazmových televizorů

Guy-Lee hong, viceprezident LG Electronics nedávno v jednom rozhovoru uvedl, že jeho společnost uvažuje o odchodu z trhu s plazmovými televizory. Tento výrok okamžitě vyvolal bouřlivé diskuze, kvůli finanční krizi totiž má problémy již mnoho společností, postavení takového gigantu jako je LG Electronics se zdálo zatím jako velmi pevné.

Celá záležitost je velmi zajímavá hlavně v tom, že LG Elecronics celosvětově vévodí na třetí příčce prodeje plazmových televizorů, a prodej televizorů tvoří podstatný zisk firmy, nedávno také bylo představeno několik nových typů plazmových televizorů.

Objevují se spekulace, LG Electronics prý končí s výrobou plazmových televizorů (http://www.swmag.cz)

Vedení firmy však v tiskové zprávě ukončení výroby popřelo a uvedlo, že LG Electronics se nyní vede velmi dobře a prodeje také nejsou špatné, není tedy důvod výrobu zastavovat. Navíc se prý chystá šest nových modelů televizorů, takže konec výroby zřejmě nebude. Velký kámen ze srdce tak spadl hlavně dělníkům, kteří jsou u LG zaměstnaní.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Objevují se spekulace, LG Electronics prý končí s výrobou plazmových televizorů byla publikován 2. března 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...