Objevují se spekulace, LG Electronics prý končí s výrobou plazmových televizorů

Guy-Lee hong, viceprezident LG Electronics nedávno v jednom rozhovoru uvedl, že jeho společnost uvažuje o odchodu z trhu s plazmovými televizory. Tento výrok okamžitě vyvolal bouřlivé diskuze, kvůli finanční krizi totiž má problémy již mnoho společností, postavení takového gigantu jako je LG Electronics se zdálo zatím jako velmi pevné.

Celá záležitost je velmi zajímavá hlavně v tom, že LG Elecronics celosvětově vévodí na třetí příčce prodeje plazmových televizorů, a prodej televizorů tvoří podstatný zisk firmy, nedávno také bylo představeno několik nových typů plazmových televizorů.

Objevují se spekulace, LG Electronics prý končí s výrobou plazmových televizorů (http://www.swmag.cz)

Vedení firmy však v tiskové zprávě ukončení výroby popřelo a uvedlo, že LG Electronics se nyní vede velmi dobře a prodeje také nejsou špatné, není tedy důvod výrobu zastavovat. Navíc se prý chystá šest nových modelů televizorů, takže konec výroby zřejmě nebude. Velký kámen ze srdce tak spadl hlavně dělníkům, kteří jsou u LG zaměstnaní.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Objevují se spekulace, LG Electronics prý končí s výrobou plazmových televizorů byla publikován 2. března 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!