Objevují se spekulace, LG Electronics prý končí s výrobou plazmových televizorů

Guy-Lee hong, viceprezident LG Electronics nedávno v jednom rozhovoru uvedl, že jeho společnost uvažuje o odchodu z trhu s plazmovými televizory. Tento výrok okamžitě vyvolal bouřlivé diskuze, kvůli finanční krizi totiž má problémy již mnoho společností, postavení takového gigantu jako je LG Electronics se zdálo zatím jako velmi pevné.

Celá záležitost je velmi zajímavá hlavně v tom, že LG Elecronics celosvětově vévodí na třetí příčce prodeje plazmových televizorů, a prodej televizorů tvoří podstatný zisk firmy, nedávno také bylo představeno několik nových typů plazmových televizorů.

Objevují se spekulace, LG Electronics prý končí s výrobou plazmových televizorů (http://www.swmag.cz)

Vedení firmy však v tiskové zprávě ukončení výroby popřelo a uvedlo, že LG Electronics se nyní vede velmi dobře a prodeje také nejsou špatné, není tedy důvod výrobu zastavovat. Navíc se prý chystá šest nových modelů televizorů, takže konec výroby zřejmě nebude. Velký kámen ze srdce tak spadl hlavně dělníkům, kteří jsou u LG zaměstnaní.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Objevují se spekulace, LG Electronics prý končí s výrobou plazmových televizorů byla publikován 2. března 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!