České internetové dražby na vzestupu

Lidé v době ekonomické krize se snaží šetřit, ale také si něco přivydělat- důkazem toho je větší zájem o bazary a internetové dražby a prodeje. Například na českém největším online dražebním serveru Aukro.cz je registrováno již 1,1 mil. lidí a denně probíhá těžko uvěřitelných 470 tisíc aukcí!

České internetové dražby na vzestupu (http://www.swmag.cz)

Lenka Hanušová pro deník Metro prozradila, že například počet vystavěných předmětů za leden 2008 dosáhl 1,8 mil. položek. Letos v lednu to je však již 3,8 mil. položek. Společnost Aukro registruje také stále větší zájem o prodej předmětů za pevnou cenu, tj. bez aukce.

Denní statistika potom hovoří takto: denně se prodá 318 mobilních telefonů, 136 kabelek a 349 triček. Denně se pak prodá na 35 tisíc předmětů.

Zdroj: deník Metro

Novinka České internetové dražby na vzestupu byla publikován 5. března 2009 v 16.15. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!