Vyhrožoval na síti násilím, teď půjde do vězení

O následcích svého jednání zřejmě neuvažoval sedmnáctiletý mladík z Illinois, když vyhrožoval svým spolužákům fyzickým násilím. Pikantní na celé věci je to, že mladík navštěvuje katolickou akademii. Za vyhrožování se ve čtvrtek dostal do vazby.

Příspěvků na fóru sociální sítě Facebook si všimli ostatní spolužáci a ti vše řekli rodičům. Zásah policie byl vskutku bleskurychlý, podle policejního mluvčího se dopustil vyhrožování a výtržnictví. Policisté dokonce z obavy před ukrytými zbraněmi nebo výbušninami prohledávali skříňky a auta přátel mladého muže, nic však nenašli.

Vyhrožoval na síti násilím, teď půjde do vězení (http://www.swmag.cz)

Co přesně zapůsobila na chování a jednání studenta není jasné, údajně si však nedávno prošel krizí ve vztahu se svou přítelkyní a ostatní studenti si z něj proto měli dělat legraci. V historii sociálních sítí jde o ojedinělý případ, doposud se nevyskytl žádný případ vyhrožování násilím. Výuka v akademii se k normálu vrátila v pátek.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Vyhrožoval na síti násilím, teď půjde do vězení byla publikován 8. března 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...