Novinka od Aceru ve třídě business class

Acer představil novinku na poli stolních počítačů ve třídě business class, tedy počítačů určených do kanceláře a pro pracovní použití. U Veritonu X270, jak se počítač nazývá, však není Acer tak ortodoxní, prý se hodí velmi dobře jako pro kancelářské využití tak i pro domácí potřebu.

Veriton X270 je k dispozici ve čtyřech konfiguracích, podle operačního systému a hardwarového vybavení. U všech konfigurací je základem procesor Intel Core 2 Duo a čipová sada nVidia MCP73PV. Grafická karta je integrovaná, GeForce 7100. Operační paměť může být až 4 GB. V každé variantě Veritonu je čtečka paměťových karet a základní rozhraní, tedy USB porty, porty pro připojení klávesnice a myši, síťový konektor, atd.

Novinka od Aceru ve třídě business class (http://www.swmag.cz)

Acer se rozhodl nešetřit na softwarovém vybavení počítačů, ke každé variantě je dodáván kancelářský balík Microsoft Office 2007. Nabídka operačního systému je v podstatě nepřekvapující. Zákazník má na výběr buďto operační systém Microsoft Windows XP Professional, nebo Microsoft Windows Vista Business. Pokud nechcete využít operačního systému Microsoftu, máte možnost volby systému Linpus, jde však jen o linuxový zavaděč, sloužící k instalaci některé z distribucí.

Zdroj: Acer.com

Novinka Novinka od Aceru ve třídě business class byla publikován 29. března 2009 v 00.25. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!