Další netbook v modelové řadě Eee PC od ASUSu

ASUS představuje novou variantu netbooku z řady Eee Pc. Eee PC 1002H bude opět v několika barevných provedeních, konkrétně v bílé, černé a růžové barvě. Na víku nemůže chybět logo Eee Pc. Váha dosahuje 1,2 kg a rozměry jsou 264×181×27,6 mm (šxdxv).

Netbook je založen na procesoru od Intelu (Intel Atom N280). Displej je deseti palcový s rozlišením 1024×600. Paměť je možné zvolit na přání zákazníka, standartně se dodává o velikosti 1 GB. Pevný disk má přijatelných 160 GB. Eee PC 1002H má dále webkameru, pro připojení k internetu WiFi a pro komunikaci s mobilními přístroji Bluetooth. Baterie vydrží přibližně pět hodin provozu.

Další netbook v modelové řadě Eee PC od ASUSu (http://www.swmag.cz)

Cena ani datum uvedení do prodeje zatím nejsou známé, objevují se však zprávy, že pro Asus je to poslední model z řady Eee PC tento rok. Podle výrobce je trh netbooků přesycen a uvádění dalších nových modelů nemá tak cenu. Navíc nejsou hlášeny ani žádné nové modely netbooků firem jako Acer nebo MSI.

Zdroj: Asus.com

Novinka Další netbook v modelové řadě Eee PC od ASUSu byla publikován 29. března 2009 v 14.07. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...