Další netbook v modelové řadě Eee PC od ASUSu

ASUS představuje novou variantu netbooku z řady Eee Pc. Eee PC 1002H bude opět v několika barevných provedeních, konkrétně v bílé, černé a růžové barvě. Na víku nemůže chybět logo Eee Pc. Váha dosahuje 1,2 kg a rozměry jsou 264×181×27,6 mm (šxdxv).

Netbook je založen na procesoru od Intelu (Intel Atom N280). Displej je deseti palcový s rozlišením 1024×600. Paměť je možné zvolit na přání zákazníka, standartně se dodává o velikosti 1 GB. Pevný disk má přijatelných 160 GB. Eee PC 1002H má dále webkameru, pro připojení k internetu WiFi a pro komunikaci s mobilními přístroji Bluetooth. Baterie vydrží přibližně pět hodin provozu.

Další netbook v modelové řadě Eee PC od ASUSu (http://www.swmag.cz)

Cena ani datum uvedení do prodeje zatím nejsou známé, objevují se však zprávy, že pro Asus je to poslední model z řady Eee PC tento rok. Podle výrobce je trh netbooků přesycen a uvádění dalších nových modelů nemá tak cenu. Navíc nejsou hlášeny ani žádné nové modely netbooků firem jako Acer nebo MSI.

Zdroj: Asus.com

Novinka Další netbook v modelové řadě Eee PC od ASUSu byla publikován 29. března 2009 v 14.07. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Přání k narozeninám - jak se inspirovat texty a obrázky na internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!