Další netbook v modelové řadě Eee PC od ASUSu

ASUS představuje novou variantu netbooku z řady Eee Pc. Eee PC 1002H bude opět v několika barevných provedeních, konkrétně v bílé, černé a růžové barvě. Na víku nemůže chybět logo Eee Pc. Váha dosahuje 1,2 kg a rozměry jsou 264×181×27,6 mm (šxdxv).

Netbook je založen na procesoru od Intelu (Intel Atom N280). Displej je deseti palcový s rozlišením 1024×600. Paměť je možné zvolit na přání zákazníka, standartně se dodává o velikosti 1 GB. Pevný disk má přijatelných 160 GB. Eee PC 1002H má dále webkameru, pro připojení k internetu WiFi a pro komunikaci s mobilními přístroji Bluetooth. Baterie vydrží přibližně pět hodin provozu.

Další netbook v modelové řadě Eee PC od ASUSu (http://www.swmag.cz)

Cena ani datum uvedení do prodeje zatím nejsou známé, objevují se však zprávy, že pro Asus je to poslední model z řady Eee PC tento rok. Podle výrobce je trh netbooků přesycen a uvádění dalších nových modelů nemá tak cenu. Navíc nejsou hlášeny ani žádné nové modely netbooků firem jako Acer nebo MSI.

Zdroj: Asus.com

Novinka Další netbook v modelové řadě Eee PC od ASUSu byla publikován 29. března 2009 v 14.07. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!