Nové všestranné digitální fotorámečky od Toshiby

Toshiba nedávno představila opravdu netradiční fotorámečky. V čem netradiční? Mají trochu více funkcí, než by jste u jiných podobných přístrojů čekali. Začněme třeba tím, že fotorámečky Toshiba JournE air 1000 a JournE air 801 je možné bezdrátově připojit k internetový serverům zaměřeným na sdílení fotografií, jako je například Flickr. Rovněž je možné využívat rámečků pro přístup k RSS kanálům.

Rámeček typu JournE air 1000 lze využít k poslechu internetového rádia díky dvěma stereo reproduktorům o výkonu 0,5 W. Tento rámeček má LCD displej s úhlopříčkou 10" (25,4 cm) s poměrem stran 16:9. Kapacita flash paměti je 1 GB. Ovládání je buďto dotykové, nebo pomocí dálkového ovladače.

Nové všestranné digitální fotorámečky od Toshiby (http://www.swmag.cz)

Model JournE air 801 se liší od modelu JournE air 1000 hlavně čtečkou paměťových karet, větší výdrží baterie (padesát minut, oproti třiceti minutám u svého „bratříčka“) a o trochu menším displejem (8,4"), poměr stran je 4:3.

Nové všestranné digitální fotorámečky od Toshiby (http://www.swmag.cz)

V České republice byly doporučené ceny nastaveny takto: JournE air 1000 se bude prodávat za 6.990,– Kč s DPH, JournE air 801 pak za 5.290,– Kč včetně DPH.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nové všestranné digitální fotorámečky od Toshiby byla publikován 5. dubna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Wikipedia online encyklopedie
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  10. Internetová stránka Navratdoreality.cz

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!