Nové všestranné digitální fotorámečky od Toshiby

Toshiba nedávno představila opravdu netradiční fotorámečky. V čem netradiční? Mají trochu více funkcí, než by jste u jiných podobných přístrojů čekali. Začněme třeba tím, že fotorámečky Toshiba JournE air 1000 a JournE air 801 je možné bezdrátově připojit k internetový serverům zaměřeným na sdílení fotografií, jako je například Flickr. Rovněž je možné využívat rámečků pro přístup k RSS kanálům.

Rámeček typu JournE air 1000 lze využít k poslechu internetového rádia díky dvěma stereo reproduktorům o výkonu 0,5 W. Tento rámeček má LCD displej s úhlopříčkou 10" (25,4 cm) s poměrem stran 16:9. Kapacita flash paměti je 1 GB. Ovládání je buďto dotykové, nebo pomocí dálkového ovladače.

Nové všestranné digitální fotorámečky od Toshiby (http://www.swmag.cz)

Model JournE air 801 se liší od modelu JournE air 1000 hlavně čtečkou paměťových karet, větší výdrží baterie (padesát minut, oproti třiceti minutám u svého „bratříčka“) a o trochu menším displejem (8,4"), poměr stran je 4:3.

Nové všestranné digitální fotorámečky od Toshiby (http://www.swmag.cz)

V České republice byly doporučené ceny nastaveny takto: JournE air 1000 se bude prodávat za 6.990,– Kč s DPH, JournE air 801 pak za 5.290,– Kč včetně DPH.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Nové všestranné digitální fotorámečky od Toshiby byla publikován 5. dubna 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!