Distribuce Slax nově ve verzi 6.1

Linuxová distribuce Slax je ke stažení v nové verzi 6.1. Bylo provedeno několik aktualizací, největšího kroku kupředu se však dočkají fanoušci této distribuce až s vydáním verze 7.0. Ta by měla lákat hlavně na aktualizaci jádra distribuce, navíc bude Slax 7.0 běžet v grafickém prostředí KDE 4.

Ve Slax 6.1 je jádro verze 2.6.27.8, zde se žádná aktualizace nekonala. Celkem novinek v této verzi není mnoho, jde spíše o kosmetická vylepšení, například trochu jiný výběr základních programů při instalaci distribuce, nový walppaper,atd. Distribuci není vůbec problém stáhnout, neboť velikostně zabírá pouhých 190 MB místa, k dispozici je také volba instalace Slaxu z USB disku. Pro mnohé uživatele je to nejvýhodnější řešení.

Distribuce Slax nově ve verzi 6.1 (http://www.swmag.cz)

Jak již bylo uvedeno na začátku, autor distribuce se bude nyní plně věnovat verzi 7.0, datum jejího uveřejnění ještě není jasné.

Slax 6.1 je možné stáhnout z oficiálních stránek.

Zdroj: Slax.org

Novinka Distribuce Slax nově ve verzi 6.1 byla publikován 11. dubna 2009 v 00.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!