Distribuce Slax nově ve verzi 6.1

Linuxová distribuce Slax je ke stažení v nové verzi 6.1. Bylo provedeno několik aktualizací, největšího kroku kupředu se však dočkají fanoušci této distribuce až s vydáním verze 7.0. Ta by měla lákat hlavně na aktualizaci jádra distribuce, navíc bude Slax 7.0 běžet v grafickém prostředí KDE 4.

Ve Slax 6.1 je jádro verze 2.6.27.8, zde se žádná aktualizace nekonala. Celkem novinek v této verzi není mnoho, jde spíše o kosmetická vylepšení, například trochu jiný výběr základních programů při instalaci distribuce, nový walppaper,atd. Distribuci není vůbec problém stáhnout, neboť velikostně zabírá pouhých 190 MB místa, k dispozici je také volba instalace Slaxu z USB disku. Pro mnohé uživatele je to nejvýhodnější řešení.

Distribuce Slax nově ve verzi 6.1 (http://www.swmag.cz)

Jak již bylo uvedeno na začátku, autor distribuce se bude nyní plně věnovat verzi 7.0, datum jejího uveřejnění ještě není jasné.

Slax 6.1 je možné stáhnout z oficiálních stránek.

Zdroj: Slax.org

Novinka Distribuce Slax nově ve verzi 6.1 byla publikován 11. dubna 2009 v 00.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!