Nintendo prodalo 600 tisíc konzolí Dsi
Firma Nintendo zaznamenala velký úspěch s konzolemi Nintendo Dsi. V Severní Americe se prodalo těchto přístrojů tři sta tisíc, v Evropě stejný počet. Podle Nintenda může za prodejní úspěch hlavně nízká cena, kterou se daří oslovovat hlavně mladší zákazníky.
Nintendo má navíc s Dsi velké plány, očekává se možnost využití konzole ve školách, v online mapách a různých aplikacích. Některé z těchto využití se začínají pomalu zkoušet v Japonsku, kde zaznamenávají úspěchy v používání, rovněž odezvy lidí, kteří s konzolí pracovali jsou velmi kladné.

Podle analytiků by se prodej měl ještě dále zlepšovat, pomáhá mu kromě zmiňované nízké ceny také dobré hodnocení testerů, kteří chválí například jednoduchost práce s konzolí. Rovněž se začíná dostávat Dsi do širší sítě distributorů, k sehnání je už i u nás.
Zdroj: Fudzilla.com
Novinka Nintendo prodalo 600 tisíc konzolí Dsi byla publikován 11. dubna 2009 v 09.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).
Top 10
- Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
- Katastrální mapy online
- Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
- Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
- Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
- Adobe Acrobat reader 8 cz
- Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
- Smajlíci
- Wikipedia online encyklopedie
- www.Spolužáci.cz
Tagy
mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS
Doporučujeme
Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.
Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.
Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.
Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!