Nintendo prodalo 600 tisíc konzolí Dsi

Firma Nintendo zaznamenala velký úspěch s konzolemi Nintendo Dsi. V Severní Americe se prodalo těchto přístrojů tři sta tisíc, v Evropě stejný počet. Podle Nintenda může za prodejní úspěch hlavně nízká cena, kterou se daří oslovovat hlavně mladší zákazníky.

Nintendo má navíc s Dsi velké plány, očekává se možnost využití konzole ve školách, v online mapách a různých aplikacích. Některé z těchto využití se začínají pomalu zkoušet v Japonsku, kde zaznamenávají úspěchy v používání, rovněž odezvy lidí, kteří s konzolí pracovali jsou velmi kladné.

Nintendo prodalo 600 tisíc konzolí Dsi (http://www.swmag.cz)

Podle analytiků by se prodej měl ještě dále zlepšovat, pomáhá mu kromě zmiňované nízké ceny také dobré hodnocení testerů, kteří chválí například jednoduchost práce s konzolí. Rovněž se začíná dostávat Dsi do širší sítě distributorů, k sehnání je už i u nás.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Nintendo prodalo 600 tisíc konzolí Dsi byla publikován 11. dubna 2009 v 09.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!