Nový web Obyvatele.cz

Kdo z Vás bydlí v paneláku to jistojistě zná. U vchodu jsou většinou nástěnky, které zobrazují kdo má velký úklid, správce domu na ně věší různé provozní informace, objevují se zde nabídky firem, které nabízejí různé služby, atd. S řešením, jak se nástěnek zbavit přišel web Obyvatele.cz.

Obyvatele.cz můžeme nazvat jakýmsi panelákovým Facebookem. Základní verze programu je zdarma a umožňuje podobné funkce jako vzpomínaná nástěnka. Obyvatelé domu si zde mohou vyměňovat své názory, domlouvají se zde na úklidech, mohou i řešit vážnější problémy.

Nový web Obyvatele.cz (http://www.swmag.cz)

Kromě Mini programu, který je bezplatný, ale má minimum možností funguje ještě program Standart (6000 Kč/rok), který nabízí i zasílání SMS obyvatelům domu, vlastně obsahuje veškerou standardní agendu. Program Premium je pak určen spíše pro menší obce, navíc máte možnost založit si doménu druhé úrovně – například název domu.

Zdroj: Obyvatele.cz

Novinka Nový web Obyvatele.cz byla publikován 26. dubna 2009 v 14.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!