Nový web Obyvatele.cz

Kdo z Vás bydlí v paneláku to jistojistě zná. U vchodu jsou většinou nástěnky, které zobrazují kdo má velký úklid, správce domu na ně věší různé provozní informace, objevují se zde nabídky firem, které nabízejí různé služby, atd. S řešením, jak se nástěnek zbavit přišel web Obyvatele.cz.

Obyvatele.cz můžeme nazvat jakýmsi panelákovým Facebookem. Základní verze programu je zdarma a umožňuje podobné funkce jako vzpomínaná nástěnka. Obyvatelé domu si zde mohou vyměňovat své názory, domlouvají se zde na úklidech, mohou i řešit vážnější problémy.

Nový web Obyvatele.cz (http://www.swmag.cz)

Kromě Mini programu, který je bezplatný, ale má minimum možností funguje ještě program Standart (6000 Kč/rok), který nabízí i zasílání SMS obyvatelům domu, vlastně obsahuje veškerou standardní agendu. Program Premium je pak určen spíše pro menší obce, navíc máte možnost založit si doménu druhé úrovně – například název domu.

Zdroj: Obyvatele.cz

Novinka Nový web Obyvatele.cz byla publikován 26. dubna 2009 v 14.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...