Nový web Obyvatele.cz

Kdo z Vás bydlí v paneláku to jistojistě zná. U vchodu jsou většinou nástěnky, které zobrazují kdo má velký úklid, správce domu na ně věší různé provozní informace, objevují se zde nabídky firem, které nabízejí různé služby, atd. S řešením, jak se nástěnek zbavit přišel web Obyvatele.cz.

Obyvatele.cz můžeme nazvat jakýmsi panelákovým Facebookem. Základní verze programu je zdarma a umožňuje podobné funkce jako vzpomínaná nástěnka. Obyvatelé domu si zde mohou vyměňovat své názory, domlouvají se zde na úklidech, mohou i řešit vážnější problémy.

Nový web Obyvatele.cz (http://www.swmag.cz)

Kromě Mini programu, který je bezplatný, ale má minimum možností funguje ještě program Standart (6000 Kč/rok), který nabízí i zasílání SMS obyvatelům domu, vlastně obsahuje veškerou standardní agendu. Program Premium je pak určen spíše pro menší obce, navíc máte možnost založit si doménu druhé úrovně – například název domu.

Zdroj: Obyvatele.cz

Novinka Nový web Obyvatele.cz byla publikován 26. dubna 2009 v 14.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Smajlíci
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!