Windows 7 v obchodech asi od začátku příštího roku

Poslední verze před finální verzí operačního systému Windows 7 od Microsoftu, tzv. „Release Candidate“ by měla být ke stažení už 5. května. Zvýhodněni budou zákazníci služeb MSDN a TechNet Subscription, kteří si mohou RC verzi stáhnout už od konce dubna.

V obchodech se bude Windows 7 prodávat asi od začátku příštího roku, to se však může změnit. Největší, zatím nepříliš prozkoumanou novinkou bude zřejmě nástroj pro spouštění programů, běžících pod operačním systémem Windows XP. Kompatibilita mezi operačním systémem Windows 7 a staršími operačními systémy z dílny Microsoftu byla doposud zahalena tajemstvím, nyní se tak konečně začínáme dozvídat pozadí celé věci.

Windows 7 v obchodech asi od začátku příštího roku (http://www.swmag.cz)

Různé verze Windows 7 se už hezkou chvíli šíří pomocí torrentů. Pokud se rozhodnete vyzkoušet si nový operační systém i vy, raději počkejte na oficiální uvolnění od Microsoftu. Na torrentech se většinou nacházejí velmi rané verze systému, které jednak nesou velké množství chyb, ale mohou být i infikovány nějakým škodlivým kódem.

Zdroj: WindowsITPro.com

Novinka Windows 7 v obchodech asi od začátku příštího roku byla publikován 27. dubna 2009 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!