Windows 7 v obchodech asi od začátku příštího roku

Poslední verze před finální verzí operačního systému Windows 7 od Microsoftu, tzv. „Release Candidate“ by měla být ke stažení už 5. května. Zvýhodněni budou zákazníci služeb MSDN a TechNet Subscription, kteří si mohou RC verzi stáhnout už od konce dubna.

V obchodech se bude Windows 7 prodávat asi od začátku příštího roku, to se však může změnit. Největší, zatím nepříliš prozkoumanou novinkou bude zřejmě nástroj pro spouštění programů, běžících pod operačním systémem Windows XP. Kompatibilita mezi operačním systémem Windows 7 a staršími operačními systémy z dílny Microsoftu byla doposud zahalena tajemstvím, nyní se tak konečně začínáme dozvídat pozadí celé věci.

Windows 7 v obchodech asi od začátku příštího roku (http://www.swmag.cz)

Různé verze Windows 7 se už hezkou chvíli šíří pomocí torrentů. Pokud se rozhodnete vyzkoušet si nový operační systém i vy, raději počkejte na oficiální uvolnění od Microsoftu. Na torrentech se většinou nacházejí velmi rané verze systému, které jednak nesou velké množství chyb, ale mohou být i infikovány nějakým škodlivým kódem.

Zdroj: WindowsITPro.com

Novinka Windows 7 v obchodech asi od začátku příštího roku byla publikován 27. dubna 2009 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...