Řešíte si v práci soukromé věci po internetu? Máte vyšší produktivitu než ostatní!

Kdo pracuje ve svém zaměstnání na počítači připojeném k internetu má jistě někdy touhu trošku si zabrouzdat, vyřídit si své osobní maily, navštívit svůj účet na Facebooku, zkrátka trošku se odreagovat. Pokud stíháte všechno co máte je to v pořádku, horší situace nastane, kdy Vás právě při odreagovávání přistihne šéf, kterému se vaše činnost na internetu ani trochu nelíbí.

Se zajímavým zjištěním ale teď přišla univerzita z australského Melbourne. Pozvala si na průzkum 300 zaměstnanců, kteří v práci využívají počítač připojený k internetu. Ze tří stovek pracovníků si 70 % občas „odskočí“ od práce ke svým soukromým internetovým aktivitám. Vědci však tuto činnost schvalují, takový zaměstnanci prý mají produktivitu práce o 9 % vyšší než ostatní.

Krátké pauzy jsou tak podle vědců žádoucí, člověku se „pročistí“ mysl a začne dál pracovat „s čistou hlavou“. Logicky tak stíhá a zvládá více věcí. A co jsou nejčastější prohřešky zaměstnanců? Sledování videa, chatování, nebo sledování on-line zpravodajství.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Řešíte si v práci soukromé věci po internetu? Máte vyšší produktivitu než ostatní! byla publikován 3. května 2009 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!