Dell Mini 10V jde do prodeje, stojí jen 299 dolarů

Móda extralevných netbooků stále pokračuje, dokládá to i chystané uvedení nového přístroje Dell Mini 10V. Mini 10V je založen na osvědčeném procesoru Intel Atom N270. Oficiálně je zatím potvrzen design ve třech barvách a to modré, černé a bílé, logo výrobce je na horní straně displeje.

Netbook má 1 GB DDR 2 paměti a pro ukládání dat slouží 120 GB harddisk, na výběr je i SSD disk o kapacitě buďto 64 nebo 32 GB. Nechybí samozřejmě WiFi, webkamera, bohužel se musíte smířit s absencí čtečky paměťových karet.

Dell Mini 10V jde do prodeje, stojí jen 299 dolarů (http://www.swmag.cz)

Zatím bude nabízen Dell Mini 10V v USA jako akční nabídka, právě v tomto případě bude prodáván za cenu 299 dolarů, což je přibližně 6 600 Kč. Mini 10V má předinstalovaný operační systém Windows XP, přišla však zpráva, že bude prodáván i s distribucí Ubuntu.

Zdroj: Engadget.com

Novinka Dell Mini 10V jde do prodeje, stojí jen 299 dolarů byla publikován 8. května 2009 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!