Opera 9.5 se vylepšuje

V červnu tohoto roku byla uvolněna nová verze známého internetového prohlížeče Opera 9.5. První uživatelé na ní ovšem zaznamenali množství chyb. V červenci pak vyšla Opera 9.51, ta řešila nejzávažnější chyby tohototo programu.

Nyní již vývojáři pracují na další verzi 9.52. Ta řeší další chyby, které byly nalezeny. Relativně zajímavou možností, která není až tak obvyklá, je uveřejnění testovací opravné verze, kterou si může jakýkoliv uživatel stáhnout a nainstalovat. Sám se tak může přesvědčit o nápravě problémů. Mezi nejvíce diskutovanými chybami byly problémy s integrovaným IRC klientem, nebo problémy s otevíráním obsahu stránek přes jiné aplikace.

Oficiálně by měla Opera 9.52 vyjít na konci tohoto měsíce. K nahlednutí je také seznam všech oprav a vylepšení, které bude verze 9.52 obsahovat.

Zdroj: My.opera.com

Novinka Opera 9.5 se vylepšuje byla publikován 4. srpna 2008 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!