Opera 9.5 se vylepšuje

V červnu tohoto roku byla uvolněna nová verze známého internetového prohlížeče Opera 9.5. První uživatelé na ní ovšem zaznamenali množství chyb. V červenci pak vyšla Opera 9.51, ta řešila nejzávažnější chyby tohototo programu.

Nyní již vývojáři pracují na další verzi 9.52. Ta řeší další chyby, které byly nalezeny. Relativně zajímavou možností, která není až tak obvyklá, je uveřejnění testovací opravné verze, kterou si může jakýkoliv uživatel stáhnout a nainstalovat. Sám se tak může přesvědčit o nápravě problémů. Mezi nejvíce diskutovanými chybami byly problémy s integrovaným IRC klientem, nebo problémy s otevíráním obsahu stránek přes jiné aplikace.

Oficiálně by měla Opera 9.52 vyjít na konci tohoto měsíce. K nahlednutí je také seznam všech oprav a vylepšení, které bude verze 9.52 obsahovat.

Zdroj: My.opera.com

Novinka Opera 9.5 se vylepšuje byla publikován 4. srpna 2008 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  3. Kancelář v e-mailu? S novou generací CRM žádný problém!
  4. Vivaldi – Prohlížeč Opera má následovníka
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Steam a levné hry - Sezónní výprodeje, ale i prodejci klíčů ke hrám
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. CCleaner 5 - Jak vyčistit počítač snadno a rychle

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone X se Super Retina HD displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!